Beëdiging Boa

Beëdiging Boa

Echt/Sittard, woensdag 6 februari 2019

Op woensdag 6 februari is onze eerst vrouwelijke collega Vera Naus beëdigd als Buitengewoon Opsporingsambtenaar (BOA).
Daarmee bijt zij voor Sinvest het spits af voor 2019.

Vera heeft weloverwogen de stap naar het Boa-vak gemaakt. Vooral de afwisseling en het contact met mensen sprak haar hierin aan.
Het afgelopen jaar heeft Vera als gemeentelijk toezichthouder bij Sinvest laten zien alles in huis te hebben om een goede Boa te worden. Wij hebben er dan ook het volle vertrouwen in dat zij een aanwinst is voor ons team en staat voor de kwaliteit die Sinvest levert!

Met het afleggen van de belofte tegenover Commissaris van politie, de heer R.W.J. Segers is de beëdiging van Vera uitgevoerd. Samen met een aantal andere nieuwe Boa’s werd deze feestelijke bijeenkomst onder het genot van een kop koffie en een stuk Limburgse vlaai afgesloten. Vera is nu volledig bevoegd en wordt ingezet bij de verschillende gemeenten waar Sinvest de Boa’s levert.

We zijn blij dat weer een Boa ons team komt versterken en wensen haar alle succes bij de uitvoering van haar diensten.

Vanaf deze plaats willen wij Vera van harte feliciteren met deze mijlpaal!