Beëdiging Boa Sinvest

Beëdiging Boa Sinvest

Echt/Sittard, woensdag 2 mei 2018

Op woensdag 2 mei is onze collega Rick Houben beëdigd als Buitengewoon Opsporingsambtenaar (BOA). 

Rick heeft in de relatief korte periode bij Sinvest, waarbinnen hij werkzaam is geweest als gemeentelijk toezichthouder, laten zien dat hij de kennis, kunde en vaardigheden bezit om als Boa aan de slag te gaan. Wij hebben er dan ook het volle vertrouwen in dat hij een aanwinst is voor ons team en staat voor de kwaliteit die Sinvest levert!

Met het afleggen van de belofte tegenover Commissaris van politie, de heer R.W.J. Segers is de beëdiging van Rick uitgevoerd. Samen met een aantal andere nieuwe Boa’s werd deze feestelijke bijeenkomst onder het genot van een kop koffie en een stuk Limburgse vlaai afgesloten. Rick is nu volledig bevoegd en wordt ingezet bij de verschillende gemeenten waar Sinvest de Boa’s levert.

We zijn blij dat weer een Boa ons team komt versterken en wensen hem alle succes toe bij de uitvoering van zijn diensten.

Vanaf deze plaats willen wij Rick van harte feliciteren met deze mijlpaal!